Organizator:

Brothers in Drams

Podziel się

Prowadzący: Wojciech Zobek | 2 marca (sobota), godz. 19:00

PWF masterclass

>>> Bilet na masterclass upoważnia do udziały wyłącznie
z biletem na Poznań Whisky Festival na dany dzień <<<

Kiedy: 2 marca 2024 (sobota), godz.: 19:00. Sala 1.

Prowadzący: Wojciech Zobek | Brothers in Drams

Brothers in Drams to charyzmatyczny kolektyw przyjaciół, których łączy wspólna pasja do dobrych alkoholi. Zadebiutowali w ubiegłym roku na jednym z festiwali whisky w Katowicach pod roboczą nazwą „AlkoDram”. Organizatorzy spotkań degustacyjnych, kolekcjonerzy a także miłośnicy zarówno szkockiej whisky jak i polskiego kraftu. Niezależnie od tego, czy interesujesz się whisky, piwami rzemieślniczymi lub innymi nietypowymi trunkami to na ich stoisku znajdziesz wiele ciekawych pozycji.

DEGUSTACJA:

STARE vs. NOWE
Jak kiedyś smakowała whisky? Przekonaj się sam! Wielki pojedynek w którym zmierzą się stare edycje kultowych whisky (butelkowane w latach 70’ i 80’) z nowymi dostępnymi na sklepowych półkach.

Czy dzisiejsze ogólnodostępne butelki różnią się od starych edycji? Jak kształtowała się ich historia? Jak zmieniał się kształt butelki, etykiety, smak? Jak wypadnie ten pojedynek? Jeśli tylko interesujesz się tematyką whisky i jej historią to nie możesz tego przegapić! Degustacja na zasadach podobnych do „blind testu”: wiemy co będzie w kieliszkach ale nie znamy kolejności.

  • Ballantines 12 YO (lata 70) vs. Ballantines 12YO (nowy)
  • Johnnie Walker Black Label 12 YO (lata 70) vs. Johnnie Walker Black Label 12 YO (nowy)
  • Chivas Regal 12 YO (lata 80) vs. Chivas Regal 12 YO (nowy)


Liczba miejsc: 30
Cena: 130 zł.

Wróć do MASTERCLASS Kup bilet