Organizator:

Bies Whiskey, Polish Forest Gin i wiele innych od Whisky Embassy

Podziel się

W biznesie kierują się zasadą wysokiej jakości produktu, który na długo pozostaje w pamięci. Dlatego są wyłącznym dystrybutorem ponad 50% oferowanego asortymentu.

Whisky Embassy to importer, dystrybutor i producent alkoholi premium z Poznania, działający od ponad 10 lat. Z powodzeniem wprowadzili i rozwinęli na polskim rynku takie marki jak: Hayman's Gin, Elephant Gin, Galliano czy Pisco Porton.

Połączyła ich pasja do whisky, nowych smaków i fascynującej historii alkoholi z różnych zakątków świata. W biznesie kierują się zasadą wysokiej jakości produktu, który na długo pozostaje w pamięci. Dlatego są wyłącznym dystrybutorem ponad 50% oferowanego asortymentu. 

W 2021 roku we współpracy z Ima Polska S.A. stworzyli pierwszy gin w 100% z polskich składników - Polish Forest Gin. Z biegiem czasu wprowadzili serię wódek monoskładnikowych pod brandem Ima Distillery. W grudniu 2023 roku miał premierę ich najnowszy produkt: Bies Whiskey - destylat leżakowany przez 6 miesięcy w beczce po winie chardonnay z winnicy Turnau.


Co zaprezentują podczas PWF? 

  • Ima Distillery - Bies Whiskey, Polish Forest Gin, Wódki: Jabłkowa, Ziemniaczana, Kukurydziana, Żytnia, Pszeniczna.
  • Hayman's Gin - London Dry, Old Tom, Sloe Gin
  • Elephant Gin - London Dry, Orange & Cocoa, Sloe Gin, Strength Gin
  • Galliano - L'autentico, L'aperitivo, Amaretto, Espresso, Vanilla
  • Pisco Porton - Caravedo Quebranta