Organizator:

Zarezerwuj miejsce na MASTERCLASS

Podziel się

Degustacje odbywać się będą w dwóch salach, w dniach 1 i 2 marca 2024. Liczba miejsca ograniczona.

Masterclass to wyjątkowe wydarzenie dla pasjonatów tego szlachetnego trunku. To głębokie zanurzenie się w świat whisky, odkrywanie jej historii, procesu produkcji oraz różnorodności smaków i aromatów.

Podczas masterclassów doświadczeni eksperci odsłonią tajemnice destylacji, starzenia i degustacji whisky, prowadząc uczestników przez fascynującą podróż przez czas i kulturę. To nie tylko degustacja alkoholu, lecz również edukacyjne i kulturowe doświadczenie, które pozwala na poznanie bogatej tradycji i dziedzictwa związanego z whisky. Poprzez analizę różnych destylarni, procesów produkcji i profili smakowych, uczestnicy poszerzają swoją wiedzę i umiejętności degustacyjne.

W trakcie masterclass degustowane są zarówno klasyczne, dobrze znane marki, jak i unikatowe, rzadko spotykane edycje. Masterclass to nie tylko okazja do poznania nowych trunków, ale również do wymiany doświadczeń i pogłębienia pasji. Dla wielu to niezapomniane przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci i inspiruje do dalszego zgłębiania tajemnic tego wyjątkowego trunku.

Zobacz listę masterclass i zarezerwuj miejsce już dziś!